Złote medale za długoletnią służbę nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę

W dniu 23 marca 2017 r. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu w sali im. W. Celichowskiego, Pani Barbara Szramka, Pani Maria  Kazubska oraz Pan Henryk Żok otrzymali złote medale za długoletnią słu (...)

Powitanie Wiosny

Dawno temu wierzono, że zima sama nie odejdzie, dlatego należy ją przegnać, aby na jej miejsce mogła przyjść wiosna. Zima, czyli czas uśpienia przyrody, była trudna zarówno dla zwierząt, jak (...)

Wycinka drzew i krzewów a okres lęgowy ptaków

Urząd Miejski w Wolsztynie informuje, iż zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 16 grudnia 2016 r. (Dz. U. z 2016 r., poz. 2183) w sprawie ochrony gatunkowej zwierząt, od 1 marca do 15 października obowią (...)

Prace porządkowe wybranych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych

W związku ze sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, Urząd Miejski w Wolsztynie zlecił wykonanie prac porządkowych wybranych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych.

(...)

Zmiana organizacji ruchu

Uprzejmie informujemy, że z dniem 27 stycznia b.r. wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w rejonie ulic: Sienkiewicza, Marcinkowskiego, Mickiewicza i Ogrodowa, polegająca na...

(...)

Projekty współfinansowane ze środków zewnętrznych w latach 2015-2016

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem projektów współfinansowanych z środków zewnętrznych w latach 2015-2016 na terenie Gminy Wolsztyn.

(...)

Inwestycje zrealizowane w latach 2015-2016

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem zrealizowanych inwestycji w latach 2015-2016 na terenie Gminy Wolsztyn.

(...)

Zmiana organizacji ruchu w centrum Wolsztyna

Z dniem 18 listopada 2016 r. wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w rejonie ulic: Kościelna, Rynek, Poznańska (od skrzyżowania z Rynkiem do skrzyżowania z ul. 5 Stycznia), polegająca na oznako (...)

Strefy parkowania w soboty za darmo !

W sobotę 22 października 2016 r. wchodzi w życie uchwała nr XXVI/251/2016 Rady Miejskiej w Wolsztynie zmieniająca zasady postoju w miejskiej strefie płatnego parkowania. Zwalnia ona kierowców z opłat za post&oac (...)

Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA ANEZ Zenon Cholewa Niałek Wielki 140, 64-200 Wolsztyn, informuje o utrudnieniach w ruchu w centrum Wolsztyna, ul. Kościelna 8, w związku z prowadzonymi pracami rozbiórkowymi i budowlany (...)

« »