Płatności kartą i telefonem w Urzędzie Miasta

Urząd Miejski w Wolsztynie informuje, że w kasie Urzędu uruchomiony został terminal płatniczy, za pomocą którego można dokonywać płatności kartą płatniczą w technologii tradycyjnej (stykowej) oraz zbliżeniowej.< (...)

Stan ludności na dzień 31 grudnia 2017

Oto najnowsze dane statystyczne z Gminy Wolsztyn na dzień 31 grudnia 2017 roku. Ogólna liczba mieszkańców gminy wynosi 29.753, z tego 12.751 w mieście oraz na terenie wsi należących do gminy 17.002.

(...)

Projekty współfinansowane ze środków zewnętrznych w roku 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem projektów współfinansowanych z środków zewnętrznych w roku 2017 na terenie Gminy Wolsztyn.

(...)

Inwestycje zrealizowane w roku 2017

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem zrealizowanych inwestycji w roku 2017 na terenie Gminy Wolsztyn.

(...)

Zakończono budowę sali z zapleczem sanitarnym w SP5

„Budowa sali gimnastycznej z zapleczem sanitarnym oraz łącznikiem przy Szkole Podstawowej nr 5 w Wolsztynie”. Inwestycję zrealizowano w okresie od 14.06.2017 r. do 11.11.2017 r.

(...)

Zakończono budowę Domu Dziennego Pobytu

W zakres zadania wchodziły roboty budowlane m.in.: prace przygotowawcze (usunięcie drzew), roboty ziemne ( w tym wymiana gruntu, wykonanie nasypu), roboty budowlane związane z budową budynku ( fundamenty, ściany zewnęt (...)

Wystartował system SMS w Sołectwach

Od dziś rusza system SMS w wszystkich Sołectwach w Gminie Wolsztyn. Sołtysi otrzymali ulotki, które niebawem dostarczone zostaną do Państwa domu. Jak zarejestrować się w systemie i otrzymywać wiadomości od Sołty (...)

Trwa budowa ścieżki rowerowej na odcinku Stary Widzim - Kębłowo

W ramach inwestycji zostaną wykonane roboty polegające na: karczowaniu drzew w ilości 88 szt.; wykonaniu ścieżki rowerowej i zjazdów o nawierzchni z betonu asfaltowego gr. 4 cm na powierzchni 5105 m2; wykonaniu (...)

Konkurs na koncepcję architektoniczną dworca - rozstrzygnięty

Informacja o wynikach konkursu dot. konkursu na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną „Zintegrowanego centrum komunikacyjnego z wielofunkcyjnym dworcem kolejowo – autobusowym w Wolsztynie, służącego r&oa (...)

Nowe tereny pod inwestycje w Gminie Wolsztyn

Głównym celem realizowanych przez gminę działań jest wzmocnienie i ułatwienie dostępu inwestorów do nowych atrakcyjnych terenów inwestycyjnych. Jednym z obszarów wspierania przez nasz samorz (...)

« »