Porozmawiajmy o Gminie Wolsztyn

Przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Adamczak oraz Burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis zapraszają 24 listopada 2017 roku (piątek) o godzinie 18:00 do Wolsztyńskiego Domu Kultury mieszkańców Wolsztyna i okolic na (...)

Konkurs na koncepcję architektoniczną dworca - rozstrzygnięty

Informacja o wynikach konkursu dot. konkursu na koncepcję architektoniczno-urbanistyczną „Zintegrowanego centrum komunikacyjnego z wielofunkcyjnym dworcem kolejowo – autobusowym w Wolsztynie, służącego r&oa (...)

Trwa budowa ścieżki rowerowej Obra - Świętno

Trwa budowa ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 315 relacji Obra - Świętno". Inwestycja współfinansowana w ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszar& (...)

Wielka akcja bezpłatnego chipowania psów

Urząd Miejski w Wolsztynie we współpracy z Powiatowym Lekarzem Weterynarii – zgodnie z założeniami Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Wolszty (...)

Wolsztyn wysoko w rankingu Wspólnoty

Uprzejmie informujemy, iż opublikowanym rankingu pisma Wspólnota wydatków inwestycyjnych samorządów za lata 2014–2016 Wolsztyn nie dość, że w porównaniu z latami 2013-2015 awansował o (...)

Podpisano umowę na 1,2 mln

W dniu 25 września 2017 r. Burmistrz Wolsztyna – Wojciech Lis wraz ze Skarbnikiem Gminy – Anną Prządka w obecności Wojewody Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna - podpisali w Wielkopolskim Urzędzie Wojew&oac (...)

Prawie 2 mln dofinansowania na budowę sali gimnastycznej

W dniu dzisiejszym t.j. 25 sierpnia b.r. Burmistrz Wolsztyna – Wojciech Lis wraz ze Skarbnikiem – Anną Prządka, podpisali w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu umowę o dofinansowanie projektu pn. < (...)

Nowe tereny pod inwestycje w Gminie Wolsztyn

Głównym celem realizowanych przez gminę działań jest wzmocnienie i ułatwienie dostępu inwestorów do nowych atrakcyjnych terenów inwestycyjnych. Jednym z obszarów wspierania przez nasz samorz (...)

« »