wpisz słowo:   
 Poniedziałek,  10 Grudnia 2018
 
 
A  A  A
Zobacz
Nagrody
ArchiwumAktualności z życia naszego miasta i gminy

Data dodania: 2018-03-01
 Eliminacje gminne do XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W środę  28 lutego 2018 roku, w sali wiejskiej  we Wroniawach odbyły się eliminacje gminne  XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIGA POŻAROM”.


Turniej otworzył dh Henryk Żok – członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Poznaniu, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego, który powitał zaproszonych gości i życzył wszystkim uczestnikom konkursu zajęcia jak najlepszych miejsc, a finalistom  sukcesu w eliminacjach powiatowych.
Do turnieju przystąpiło   33  uczestników wyłonionych  podczas eliminacji środowiskowych, które przeprowadzone zostały na przełomie  stycznia i lutego 2018 roku.

Młodzież startowała w 3 grupach wiekowych:
I Grupa wiekowa – uczniowie klas  I - VI szkół podstawowych /  Szkoła Podstawowa Wroniawy, Zespół Szkolno - Gimnazjalny  Obra  /
II Grupa wiekowa – uczniowie szkół podstawowych klasy VII – VIII oraz Gimnazjum klasy II i III  / Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum  Obra oraz przedstawiciele z  OSP  Obra/
III Grupa wiekowa  - uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych / Liceum Ogólnokształcące w  Wolsztynie ,  Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie, Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie.

Konkursowe zmagania młodzieży obserwowali :

1.    Pan Wojciech Lis – Burmistrz Wolsztyna
2.    Druh Szymon Tomys – Komendant Gminny Związku OSP RP
3.    Pan Mirosław Miętus – Komendant Straży Miejskiej w Wolsztynie
4.    Pani Małgorzata Schönfeld – Dyrektor Szkoły Podstawowej we Wroniawach

oraz opiekunowie grup:

1.    Pan Mariusz Urban – Dyrektor Szkoły Podstawowej  Nr 1 w Wolsztynie
2.    Pani Agnieszka Sroka – Nauczyciel ZSRiT w Powodowie
3.    Anna-Maria Domagalska – Nauczyciel LO Wolsztyn
4.    Paweł Rychły – Nauczyciel SP w Obrze
5.    Daniel Krzyżański – Nauczyciel ZSZ Wolsztyn

Turniej przebiegał  w dwóch etapach. W pierwszej kolejności młodzież wypełniała arkusze testowe zawierające 30 pytań, a następnie po ich sprawdzeniu przez Komisję Sędziowską w składzie:

mł. bryg. Tomasz Maciejewski - przewodniczący
st. kpt. Szymon Czachnowski - członek
st. asp.  Tomasz Matysik- członek
dh  Lidia Kaczmarek - sekretarz

wyłoniono po 5 finalistów z każdej z grup do eliminacji ustnych, które decydowały o kolejności zajętych miejsc. W wyniku eliminacji ustnych kolejność w poszczególnych grupach wiekowych przedstawia się następująco:

 

Protokół [PDF]Na zakończenie konkursu wszyscy  finaliści otrzymali  dyplomy, upominki i nagrody książkowe.
Szczególne słowa podziękowania skierował do Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej we Wroniawach  Małgorzaty Schönfeld druh Henryk Żok,  dziękując za zaangażowanie i poświęcony czas na przygotowanie  XLI eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
Ponadto Zarząd Oddziału Miejsko – Gminnego Związku OSP RP w Wolsztynie składa serdeczne podziękowania członkom Ochotniczej Straży Pożarnej we Wroniawach, Paniom z KGW, wszystkim opiekunom i nauczycielom za osobisty wkład pracy w przygotowanie Turnieju oraz Komisji Sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie konkursu.
   

Ponadto informujemy, że eliminacje powiatowe OTWP odbędą się 16 marca 2018 roku / piątek / o godz. 10.00 w sali  KP PSP w Wolsztynie, ul. Wschowska 17.
 Galeria zdjęć

Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie Urząd Miejski w Wolsztynie
Nadchodzące wydarzenia
10.03
2019
Koncert z okazji Dnia Kobiet
13.02
2019
Zaproszenie do teatru
13.01
2019
XXII Spotkanie Chórów i Zespołów Śpiewaczych
06.01
2019
Orszak Trzech Króli
06.01
2019
Poznańskie Słowiki
05.01
2019
5 stycznia 2019
17.12
2018
Portret bez granic
czytaj więcej...

Ważne informacje
26.12
2018
Szacowanie szkód - Rolnicy
czytaj więcej...

Strefa Płat. Parkowania
iPlan Miasta
Łódź Turystyczna
Sport
Kultura
Edukacja
Biblioteka Publiczna
Projekt 8.3
Karta Rodziny
Imprezy cykliczne
Szlaki GPS
Wolsztyn inspiruje
Foldery promocyjne
Informator SMS
Galeria zdjęć
Stacja meteo
Pobierz Quest
Kamery online
Komunikacja
Geo-System
URZĄD MIEJSKI W WOLSZTYNIE
Rynek 1
64-200 Wolsztyn

Tel. (68) 347 45 00, Fax. (68) 384 27 47

Urząd Miejski jest czynny:
poniedziałek 8:00 - 16:00, wtorek - piątek 7:00 - 15:00
Wnioski o wydanie dowodu osobistego można składać codziennie
w godz.: poniedziałek 8:00 - 15:30, wtorek - piątek 7:00 - 14:30

Kasa czynna:
poniedziałek 8:00 - 15:30
wtorek - piątek 7:00 - 14:30                    
                    
                    
Osób online: 26
stat4u
Urząd Miejski w Wolsztynie - www.wolsztyn.pl 2008 - 2018
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"